Wybierz Miasto: | Poznań | Katowice | Kraków | Warszawa | Wrocław | Trójmiasto | Szczecin | Lublin | Łódź | Białystok | Bydgoszcz | Gorzów | Olsztyn | Opole | Płock | Rzeszów | Słupsk | Zielona Góra |

Pracownik magazynowy

Data opublikowania: 11-10-2018 02:01:04 | Imię i nazwisko: Martyna Wezykowska | Miejsce: Bielany Wroclawskie | 18 razy wyświetlane |

Miejsce
pracy: Wrocław/ Bielany Wrocławskie

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją
Zatrudnienia nr 364.

Oferujemy:

wynagrodzenie 18,50 zł brutto/h + 15% premii

umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia na
umowę stałą,

godziny nocne to 20 % więcej,

obiad za 1 zł,

  • praca 4 dni w tygodniu po 10h,

pracę w systemie 2 zmianowym,

darmowy transport z i do pracy

możliwość pracy na ½ etatu (pn-wt, czw-pt, sb-nd)

Poleć Nam
pracownika i uzyskaj dodatkową gotówkę!*

(Wrocław, Wałbrzych, Boguszów Gorce, Świdnica,
Sobótka, Legnica, Ujazd Górny, Brzeg, Oława, Bielawa, Pieszyce, Dzierżoniów,
Łagiewniki, Kamieniec Ząbkowicki, Ząbkowice Śląskie, Niemcza, Ziębice,
Strzelin, Bolków, Jawor, Strzegom, Nysa, Trzebnica, Oleśnica, Wołów, Środa
Śląska, Wrocław, Rawicz, Żmigród i wielu innych)

* Regulaminy dostępne w biurze Adecco bądź pod numerem telefonów

Wymagania:

Ukończone 18 lat,

gotowość i zdolność do pracy w trybie zmianowym,

umiejętność rozumienia pisanych i ustnych poleceń w języku
polskim,

brak przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10 godzin.

Obowiązki:

kompletowanie zamówień
magazynowych,

pobieranie/odbieranie
towarów,

sortowanie towarów oraz
wykładanie na półki.

Prześlij zgłoszenie www.adecco.pl/magazyn lub zadzwoń i umów się na spotkanie (22)23
09 111 lub 723 190 003 i 723 190 018 i 723 190 113

Proszę
o dopisanie w cv lub treści zgłoszenia:

Wyrażam zgodę na
przetwarzanie przez Adecco Poland sp. z o.o. moich danych osobowych, w celu
udziału w bieżącym procesie rekrutacyjnym. Administratorem danych osobowych
jest Adecco Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

przetwarzanie przez Adecco Poland sp. z o.o. moich danych osobowych w celu
prowadzenia i
administrowania przyszłymi procesami rekrutacyjnymi z moim udziałem, w tym na
otrzymywanie informacji o ofertach pracy. Administratorem danych osobowych jest
Adecco Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

przetwarzanie przez Adecco Poland sp. z o.o. moich danych osobowych z
wykorzystaniem adres e-mail/sms w celach marketingowych. Administratorem danych
osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

przetwarzanie przez Adecco Poland sp. z o.o. moich danych osobowych w celach
marketingowych z wykorzystaniem połączeń telefonicznych. Administratorem danych

Kontakt Martyna Wezykowska: Pracownik magazynowy

Telefon: 723190070

Wyślij do mnie e-maila z linkami do zarządzać ogłoszeniem

Obserwuj Nas... Dołącz do Nas...

Webhostel na Świecie: Polska, Niemcy, Austria, Szwajcarja, Wielka Brytania, Irlandia
Inne miasta: Wybierz Miasto: | Poznań | Katowice | Kraków | Warszawa | Wrocław | Trójmiasto | Szczecin | Lublin | Łódź | Białystok | Bydgoszcz | Gorzów | Olsztyn | Opole | Płock | Rzeszów | Słupsk | Zielona Góra |