Wybierz Miasto: | Poznań | Katowice | Kraków | Warszawa | Wrocław | Trójmiasto | Szczecin | Lublin | Łódź | Białystok | Bydgoszcz | Gorzów | Olsztyn | Opole | Płock | Rzeszów | Słupsk | Zielona Góra |

Praca zdalna przez Internet – nagrywanie filmów na kanały YouTube

Data opublikowania: 05-02-2014 22:45:32 | Imię i nazwisko: Spectra Group | 205 razy wyświetlane |

Wymagania:

Posiadanie aparatu fotograficznego/telefonicznego z kamerą
(najlepiej HD)

Dostęp do Internetu

Kreatywne podejście do przedstawienia wybranego tematu

Pozytywne podejście do ludzi i całego świata

Obowiązki:

Nagrywanie filmów w różnych kategoriach

Dostarczenie filmów w pakietach - minimum 10 sztuk

Nagranie na podstawie naszych wymagań technicznych

Oferujemy:

Umowę o dzieło z przeniesieniem praw autorskich

Terminowe rozliczenia przelewem za każdy pakiet 10 filmów

Wsparcie merytoryczne przy pierwszych produkcjach

Informacje dodatkowe:

Od 6 lat tworzymy rozwiązania dla marketingu internetowego.
W związku ze zwiększeniem ilości kanałów YouTube poszukujemy nowych twórców
filmów w wielu kategoriach.

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza
informacyjnego na stronie:

www.spectragroup.pl/zgloszenia

Kontakt Spectra Group: Praca zdalna przez Internet – nagrywanie filmów na kanały YouTube

Wyślij do mnie e-maila z linkami do zarządzać ogłoszeniem

Obserwuj Nas... Dołącz do Nas...

Webhostel na Świecie: Polska, Niemcy, Austria, Szwajcarja, Wielka Brytania, Irlandia
Inne miasta: Wybierz Miasto: | Poznań | Katowice | Kraków | Warszawa | Wrocław | Trójmiasto | Szczecin | Lublin | Łódź | Białystok | Bydgoszcz | Gorzów | Olsztyn | Opole | Płock | Rzeszów | Słupsk | Zielona Góra |